חוגים | מתנ״ס עמק המעיינות

סמל המרכז הקהילתי

טל: 04-6848220
matnas@maianot.co.il
פקס: 04-6587847

חוגים

החוג
כיתה\גיל
ימים ושעות פעילות
מיקום
מחיר
קייטנת המשך קיץ גנים
2200
ENGLISH CAMP- שדות
0-0יום ראשון 08:00-13:00שלוחת בי"ס שדות
0-0יום שני 08:00-13:00שלוחת בי"ס שדות
0-0יום שלישי 08:00-13:00שלוחת בי"ס שדות
150
ENGLISH CAMP-דקלים
0-0יום ראשון 08:00-13:00שלוחת בי"ס דקלים
0-0יום שני 08:00-13:00שלוחת בי"ס דקלים
0-0יום שלישי 08:00-13:00שלוחת בי"ס דקלים
150
- אינסטרגרם לעסקים
0-0יום ראשון 09:00-12:00שלוחת ניר דוד
30
עיצוב חלל לימוד-יומי
25
חל"י אילוף כלבים -מרכז עידן - אילוף כלבים גוש צפו
ד-היום שלישי 14:15-15:15מתנ"ס עמק המעיינות
100
ניצנים - כנס ניצנים 2019 א
0-0יום חמישי 10:00-22:30מתנ"ס עמק המעיינות
0-0יום שישי 07:30-13:15מתנ"ס עמק המעיינות
150
עיצוב חלל לימוד-יומי
25
עיצוב חלל לימוד-שבוע
100
עיצוב חלל לימוד-שבוע
100
מודרני ו-ח מעג"ל
ו-חיום שלישי 15:15-16:15מתנ"ס מעלה גלבוע
180
בנים חטיבה-תיכון
0-0יום שני 19:00-20:30בית ספר ביכורה
0-0יום חמישי 18:30-20:00בית ספר ביכורה
300
ה.קרקע בנים יסודי
0-0יום חמישי 17:30-18:30בית ספר ביכורה
165
יריד בנייה 15.3.19
0-0יום שישי 06:00-13:00מתנ"ס עמק המעיינות
200
סדנת צילום בסמארטפון
0-0יום שלישי 09:30-13:00מתנ"ס עמק המעיינות
150
קורס מנהיגות קהילתית
0-0יום שני 14:00-18:00מתנ"ס עמק המעיינות
1500
טניס - טניס ד-ו רשפים
ד-ויום ראשון 17:30-18:20שלוחת רשפים
ד-ויום רביעי 17:30-18:20שלוחת רשפים
275
הרכב ווקאלי
ח-יביום ראשון 18:45-21:00מתנ"ס עמק המעיינות
220
מקהלת לילך הצעירה
ב-דיום חמישי 15:30-16:45מתנ"ס עמק המעיינות
200
EV3 רובוטיקה 13-15.8
200
- קיטנת המשך-חופשה בגן
3-6יום ראשון 07:45-14:00ביכורה
3-6יום שני 07:45-14:00ביכורה
3-6יום שלישי 07:45-14:00ביכורה
910
בניית רחפנים 18-20.8
200
הנדי בוגרים 13-15.8
250
קורס צילום 18-20.8
200
מקהלת המכינה
ה-זיום ראשון 16:30-18:30מתנ"ס עמק המעיינות
220
קורס צילום 18-20.8
200
Makey Makey 18-20.8
200
היפהופ ג-ה - 1 ש"ש
ג-היום שלישי 16:30-17:30מתנ"ס עמק המעיינות
180
שאקל חמדיה
0-0יום ראשון 17:00-19:00מתנ"ס עמק המעיינות
250
שאקל ירדנה
0-0יום שני 17:00-19:00ירדנה בית יוסף
250
ד- ו - 2 ש"ש
ד-ויום שני 18:15-19:15מתנ"ס עמק המעיינות
ד-ויום שלישי 15:30-16:30מתנ"ס עמק המעיינות
320
מ. מזרחי ז-יב 1 ש"ש
0-0יום שלישי 18:15-19:15מתנ"ס עמק המעיינות
180
מועדון שלישי
160
מועדון שלישי+ שישי
300
יום ארוך מלא בגנים
1000
מועדון ילדים וקיטנות
4100
מועדון ילדים מלא
8400
חיטוב ועיצוב TRX
0-0יום ראשון 20:00-21:00שלוחת גשר
165
חיטוב ועיצוב TRX
0-0יום ראשון 20:00-21:00שלוחת גשר
0-0יום רביעי 20:00-21:00שלוחת גשר
300
נערות-חיטוב ועיצוב
0-0יום שני 19:00-20:00שלוחת רשפים
165
ה. קרקע א-ג שדות
א-גיום שלישי 13:15-14:15שלוחת בי"ס שדות
165
ה. קרקע א-ו רימון
א-ויום ראשון 14:45-15:45שלוחת בי"ס רימון
165
ה.קרקע א-ג ביכורים
א-גיום רביעי 14:45-15:45בית ספר ביכורה
165
בריטון - ארז חודרה
0-0יום שלישי 08:00-15:00שלוחת שדה אליהו
275
ה.קרקע א-ג דקלים
א-גיום שני 14:45-15:45שלוחת בי"ס דקלים
165
בריטון - ארז
0-0יום שלישי 15:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
260
ה.קרקע בוגר מגיל 20
-יום ראשון 20:15-22:15בית ספר ביכורה
-יום שלישי 20:15-22:15בית ספר ביכורה
400
מייקרספייס פתוח 2
0-0יום שישי 09:00-12:00מתנ"ס עמק המעיינות
300
תופים/כלי הקשה מתן
0-0יום שלישי 08:00-15:00שלוחת שדה אליהו
450
ה.קרקע גן ביכורים
4-6יום ראשון 16:15-17:00בית ספר ביכורה
160
מיני קורס לגו רובוטי
0-0יום שני 08:30-10:00מתנ"ס עמק המעיינות
0-0יום שלישי 08:30-10:00מתנ"ס עמק המעיינות
0-0יום רביעי 08:30-10:00מתנ"ס עמק המעיינות
200
הלחנה וקומפוזיציה
0-0יום שני 15:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
0-0יום רביעי 13:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
0-0יום חמישי 15:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
435
ה.קרקע גן גשר
4-6יום ראשון 16:15-17:00שלוחת גשר
160
מיני קורס פיצוחים
0-0יום שני 10:30-12:00מתנ"ס עמק המעיינות
0-0יום שלישי 10:30-12:00מתנ"ס עמק המעיינות
0-0יום רביעי 10:30-12:00מתנ"ס עמק המעיינות
200
גיטרה בס בהנחה ניר
0-0יום שני 15:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
0-0יום חמישי 15:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
260
ה.קרקע גן עין הנציב
4-6יום ראשון 16:15-17:00שלוחת עין הנצ"יב
160
גיטרה בס בהנחה אלמר
0-0יום שני 15:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
0-0יום חמישי 15:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
260
ה.קרקע גן3 גשר
3-4יום ראשון 17:00-17:30שלוחת גשר
150
גיטרה בס-אלמר
0-0יום שני 15:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
0-0יום רביעי 13:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
0-0יום חמישי 15:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
435
חופש גדול ממלכתי
0-0יום ראשון 08:30-13:30שלוחת בי"ס רימון
0-0יום שני 08:30-13:30שלוחת בי"ס רימון
0-0יום שלישי 08:30-13:30שלוחת בי"ס רימון
300
גיטרה בס-ניר עורי
0-0יום שני 15:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
0-0יום חמישי 15:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
435
חופש גדול ממלכתי דתי
0-0יום ראשון 08:30-13:30שלוחת בי"ס שקד
0-0יום שני 08:30-13:30שלוחת בי"ס שקד
0-0יום שלישי 08:30-13:30שלוחת בי"ס שקד
300
גיטרה בס-ש"ר/כ"ש
0-0יום שני 15:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
0-0יום רביעי 13:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
0-0יום חמישי 15:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
260
ה.קרקע ד-ו ביכורים
ד-ויום רביעי 16:30-17:30בית ספר ביכורה
165
גיטרה קלאסית/חשמלית
0-0יום שני 15:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
0-0יום שלישי 15:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
435
ה.קרקע ד-ו דקלים
ד-ויום שני 15:45-16:45שלוחת בי"ס דקלים
165
גיטרה קלאסית/חשמלית
0-0יום שני 08:00-14:00שלוחת שדה אליהו
0-0יום שלישי 08:00-14:00שלוחת שדה אליהו
450
ה.קרקע ד-ו שק"ד
ד-ויום שלישי 14:15-15:15שלוחת בי"ס שדות
165
מודרני א-ג מעג"ל
א-גיום שלישי 14:15-15:15מתנ"ס מעלה גלבוע
180
גיטרה קלאסית/חשמלית
0-0יום שני 15:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
0-0יום חמישי 15:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
435
חטיבה/תיכון בנות
ז-יביום ראשון 18:15-20:15בית ספר ביכורה
ז-יביום שלישי 18:15-20:15בית ספר ביכורה
330
משחקי מחול -מעג"ל
4-6יום שלישי 16:15-17:00מתנ"ס מעלה גלבוע
160
ויאולה-אולה דסיאטסקי
0-0יום ראשון 15:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
0-0יום שני 15:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
0-0יום רביעי 15:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
435
ה.קרקע מתקדמות
ד-ויום ראשון 16:30-18:30בית ספר ביכורה
ד-ויום שלישי 16:30-18:30בית ספר ביכורה
ד-ויום רביעי 17:30-19:00בית ספר ביכורה
450
ויאולה-אולה דסיאטסקי
0-0יום ראשון 08:00-15:00שלוחת שדה אליהו
0-0יום שני 08:00-15:00שלוחת שדה אליהו
0-0יום רביעי 08:00-15:00שלוחת שדה אליהו
450
ה.קרקע-גן טירת צבי
4-6יום שלישי 16:15-17:00שלוחת טירת צבי
160
חליל צד - ג'יני שפר
0-0יום שלישי 15:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
435
ה.קרקע-גן שדה נחום
4-6יום רביעי 16:15-17:00שלוחת שדה נחום
160
חליל צד-ג'יני -ש"א
0-0יום רביעי 08:00-15:00שלוחת שדה אליהו
450
טניס א-ד חמדיה
א-דיום ראשון 15:15-16:05חמדיה
א-דיום רביעי 15:15-16:05חמדיה
275
חליל צד-קרן מוגדוס
0-0יום חמישי 15:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
435
טניס מבוגרים
0-0יום רביעי 20:15-21:15שלוחת עין הנצ"יב
150
טניס ילדים א-ג
א-גיום ראשון 17:40-18:30שלוחת עין הנצ"יב
א-גיום רביעי 17:40-18:30שלוחת עין הנצ"יב
275
חליל צד-קרן ש"א
0-0יום חמישי 10:00-15:00שלוחת שדה אליהו
450
טניס נערים ז-י'
ז-ייום ראשון 19:20-20:10שלוחת עין הנצ"יב
ז-ייום רביעי 19:20-20:10שלוחת עין הנצ"יב
275
חצוצרה - ארקדי
0-0יום שני 14:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
435
טניס תחרותי
0-0יום שלישי 17:30-19:00שלוחת עין הנצ"יב
390
חצוצרה-ארז חודרה
0-0יום שלישי 15:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
435
כדורעף - כדורעף בנות י'-י"ב
י-יביום ראשון 17:00-18:30שלוחת בי"ס גאון הירדן
י-יביום שני 17:00-18:30שלוחת בי"ס גאון הירדן
י-יביום חמישי 17:00-18:30שלוחת בי"ס גאון הירדן
365
חצוצרה-ארז חודרה ש"א
0-0יום שלישי 08:00-15:00שלוחת שדה אליהו
450
כדורעף - כדורעף בנים ז-ח
ז-חיום שלישי 16:00-17:30שלוחת בי"ס שקד
ז-חיום חמישי 16:00-17:30שלוחת בי"ס שקד
265
טובה - אורי חן ש"א
0-0יום ראשון 10:00-14:00שלוחת שדה אליהו
275
כדורעף - כדורעף ילדים ד-ה'
ד-היום שני 17:00-18:30שלוחת שלפים
ד-היום חמישי 17:00-18:00שלוחת שלפים
265
כדורעף - כדורעף ילדים ה'-ו'
ה-ויום שני 17:00-18:00שלוחת שדה נחום
ה-ויום חמישי 17:00-18:00שלוחת שדה נחום
265
כספת סודית -ליחידים
70
טובה - אורי חן
0-0יום ראשון 15:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
260
כדורעף - כדורעף ילדים ה'-ו'
ה-ויום ראשון 17:00-18:00שלוחת ניר דוד
ה-ויום שלישי 17:00-18:00שלוחת ניר דוד
265
כדורעף - כדורעף ילדים ד-ה'
ד-היום שלישי 15:00-16:00שלוחת בי"ס שקד
ד-היום רביעי 15:00-16:00שלוחת בי"ס שקד
265
יד תופסת יד- יחידים
70
טרומבון - ארקדי
0-0יום שני 14:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
435
העולות ברשת-חמדיה
0-0יום ראשון 20:30-21:30חמדיה
155
טרומבון בהנחה מוריס
0-0יום רביעי 08:00-12:00שלוחת שדה אליהו
275
לביאות - מנחמיה
0-0יום שני 20:30-21:30מושבה מנחמיה
155
כדורעף - כדורעף ילדים ד-ה'
ד-היום שני 14:45-16:15ביכורה
ד-היום חמישי 14:45-16:15ביכורה
265
כינור-אולה דסיאטסקי
0-0יום ראשון 08:00-15:00שלוחת שדה אליהו
0-0יום שני 08:00-15:00שלוחת שדה אליהו
0-0יום רביעי 08:00-15:00שלוחת שדה אליהו
450
מלכות השדה-חמדיה
0-0יום ראשון 20:30-21:30חמדיה
155
כדורעף - כדורעף בנות ד-ו'
ד-ויום שני 15:00-16:00שלוחת בי"ס שקד
ד-ויום חמישי 15:00-16:00שלוחת בי"ס שקד
265
כינור-אולה דסיאטסקי
0-0יום ראשון 15:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
0-0יום שני 15:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
0-0יום רביעי 15:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
435
מעג"ל/מירב - מלכישוע
0-0יום חמישי 20:30-21:30מתנ"ס מעלה גלבוע
155
כדורעף - כדורעף בנים ט-י"ב
ט-יביום ראשון 18:00-20:00שלוחת בי"ס שקד
ט-יביום שני 18:00-20:00שלוחת בי"ס שקד
ט-יביום שלישי 18:00-20:00שלוחת בי"ס שקד
445
גוש צפוני - פעילות כיתות ד-ה
0-0יום שלישי 12:30-16:00מתנ"ס עמק המעיינות
195
כינור-יהודית חן
0-0יום ראשון 15:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
435
עמק נגיש - עמק נגיש
0-0יום חמישי 18:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
125
כדורעף - כדורעף בנים ט-י"ב
ט-יביום ראשון 18:00-20:00שלוחת בי"ס גאון הירדן
ט-יביום שני 18:00-20:00שלוחת בי"ס גאון הירדן
ט-יביום שלישי 18:00-20:00שלוחת בי"ס גאון הירדן
445
סקסופון-יאיר פרץ
0-0יום חמישי 15:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
435
אירובי ועיצוב - ש"א
0-0יום שלישי 20:35-21:20שלוחת שדה אליהו
155
סקסופון-יאיר פרץ ש"א
0-0יום שני 08:00-15:00שלוחת שדה אליהו
450
פיאלטיס דינמי ת"ת
0-0יום שלישי 18:30-19:15תל תאומים
155
תאטרון פלייבק - תאטרון פלייבק
0-0יום שני 20:00-22:30מתנ"ס עמק המעיינות
250
סקסופון-עמירם גרנות
0-0יום ראשון 13:00-16:00מתנ"ס עמק המעיינות
0-0יום חמישי 13:00-16:00מתנ"ס עמק המעיינות
435
פיאלטיס בוקר-ת"ת
0-0יום ראשון 08:30-09:15תל תאומים
155
סקסופון-עמירם ש"א
0-0יום ראשון 08:00-13:00שלוחת שדה אליהו
0-0יום חמישי 08:00-13:00שלוחת שדה אליהו
450
פיאלטיס שדה אליהו
0-0יום שלישי 19:45-20:30שלוחת שדה אליהו
155
פיתוח קול-יסמין נבות
0-0יום ראשון 08:00-15:00שלוחת שדה אליהו
450
קפוארה בי"ס ביכורה
א-היום ראשון 14:45-15:45בית ספר ביכורה
165
צהרון יום שלישי
0-0יום שלישי 13:00-16:00מושבה מנחמיה
200
קאצ'קס - חמדיה
0-0יום רביעי 20:30-21:30חמדיה
155
פיתוח קול-יסמין נבות
0-0יום ראשון 15:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
435
קפוארה-בי"ס דקלים
א-היום חמישי 14:45-15:45שלוחת בי"ס דקלים
165
I DECIDE
0-0יום רביעי 16:00-21:00מתנ"ס עמק המעיינות
0-0יום חמישי 16:00-21:00מתנ"ס עמק המעיינות
0-0יום שישי 09:00-13:00מתנ"ס עמק המעיינות
250
פסנתר ג'אז-אלמר פאל
0-0יום שני 13:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
0-0יום רביעי 13:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
0-0יום חמישי 13:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
435
קפוארה-בי"ס רימון
א-היום שני 14:45-15:45שלוחת בי"ס רימון
165
פסנתר קלאסי-אלמר פאל
0-0יום שני 13:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
0-0יום רביעי 13:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
0-0יום חמישי 13:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
435
קפוארה-בי"ס שק"ד
א-היום רביעי 15:00-16:00שלוחת בי"ס שקד
165
פסנתר קלאסי-לורנס
0-0יום רביעי 10:00-15:00שלוחת שדה אליהו
450
צ'לו - אורי חן
0-0יום ראשון 15:00-19:00מתנ"ס עמק המעיינות
435
צ'לו - אורי חן
0-0יום ראשון 08:00-15:00שלוחת שדה אליהו
450
ה. קרקע גן מעוז חיים
4-6יום שלישי 16:15-17:00מעוז חיים
160
קלרינט-יאיר פרץ
0-0יום חמישי 15:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
435
בני המושבים - מפעלים - חולצת סוף שנה
0-0יום שני 00:10-00:20מתנ"ס עמק המעיינות
1290
קלרינט-יאיר פרץ ש"א
0-0יום שני 08:00-15:00שלוחת שדה אליהו
450
קלרינט-תום ש"א
0-0יום חמישי 08:00-15:00שלוחת שדה אליהו
450
קלרינט-תום שבט זקס
0-0יום חמישי 15:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
435
קרן יער
0-0יום שני 13:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
260
מ. העשרה ז-ט 2 ש"ש
320
ברייקדנס בנים ג-ו
0-0יום שלישי 17:30-18:30מתנ"ס עמק המעיינות
180
ג'אז ג-ה - 1 ש"ש
0-0יום שלישי 17:30-18:30מתנ"ס עמק המעיינות
180
טניס ילדים ד-ו
ד-ויום ראשון 18:30-19:20שלוחת עין הנצ"יב
ד-ויום רביעי 18:30-19:20שלוחת עין הנצ"יב
275
ג'אז ו-ז - 1 ש"ש
ו-זיום שלישי 18:30-19:30מתנ"ס עמק המעיינות
180
תופים/כלי הקשה מתן
0-0יום שני 15:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
0-0יום שלישי 15:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
0-0יום חמישי 15:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
435
ג'אז ח-ט 1 ש"ש
ח-טיום שלישי 16:30-17:30מתנ"ס עמק המעיינות
180
השכרת כלי בתשלום
40
ד- ו 3 ש"ש
ד-ויום שני 17:00-19:15מתנ"ס עמק המעיינות
ד-ויום חמישי 17:15-18:15מתנ"ס עמק המעיינות
415
השכרת כלי נגינה
אופנים חוקרים צעירים
0-0יום ראשון 17:30-18:30שלוחת שלפים
100
היפהופ ו-ז 1ש"ש
ו-זיום שלישי 20:00-21:00מתנ"ס עמק המעיינות
180
היפהופ ח-ט 1 ש"ש
ח-טיום שלישי 15:00-16:30מתנ"ס עמק המעיינות
180
מקורוק נוער 2019
0-0יום רביעי 18:00-21:00מתנ"ס עמק המעיינות
300
היפהופ י-יב 1 ש"ש
ו-זיום שלישי 18:30-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
180
הכנה לבלט גן חובה +א
5-7יום שני 17:30-18:15מתנ"ס עמק המעיינות
160
חלקי ז-ט 3 ש"ש
415
חלקי י-יב 4 ש"ש
500
חלקי י-יב 5 ש"ש
550
טרום מגמה ז-ט 5 ש"ש
550
טרום מגמה ז-ט 6 ש"ש
590
טרום מגמה ז-ט 7 ש"ש
650
מ.העשרה ז-ט 3 ש"ש
415
מ.העשרה י-יב 2 ש"ש
320
מ.העשרה י-יב 3 ש"ש
415
מ.מזרחי חט"ב +תיכון
ז-יביום שלישי 20:00-21:00מתנ"ס עמק המעיינות
180
מגמה י-יב 6 ש"ש
590
מגמה י-יב 7 ש"ש
650
מגמה י-יב 8 ש"ש
710
מודרני ב-ג - 1 ש"ש
ב-גיום שני 16:30-17:30מתנ"ס עמק המעיינות
180
מודרני ד-ו - 1 ש"ש
ד-ויום שני 18:15-19:15מתנ"ס עמק המעיינות
180
מחול מודרני - נשים
0-0יום ראשון 20:30-21:45מתנ"ס עמק המעיינות
200
מסלול צעיר(ב-ג) 2ש"ש
ב-גיום שני 16:30-17:30מתנ"ס עמק המעיינות
ב-גיום חמישי 16:15-17:15מתנ"ס עמק המעיינות
320
פלמנקו ו-ח 1 ש"ש
ו-חיום שני 18:15-19:15מתנ"ס עמק המעיינות
180
פלמנקו י-יב 1 ש"ש
0-0יום שלישי 18:45-19:45מתנ"ס עמק המעיינות
180
פלמנקו נשים 1 ש"ש
0-0יום שלישי 20:15-21:15מתנ"ס עמק המעיינות
180
פלמנקו נשים 2 ש"ש
0-0יום שלישי 20:15-21:15מתנ"ס עמק המעיינות
0-0יום חמישי 20:15-21:15מתנ"ס עמק המעיינות
250
קלאסי ב-ג -אלי 1 ש"ש
ב-גיום חמישי 16:15-17:15מתנ"ס עמק המעיינות
180
קלאסי ד-ו 2 ש"ש
ד-ויום שני 17:00-18:00מתנ"ס עמק המעיינות
ד-ויום חמישי 17:15-18:15מתנ"ס עמק המעיינות
320
קלאסי ז-ט 2 ש"ש
ז-טיום שני 19:30-21:00מתנ"ס עמק המעיינות
ז-טיום חמישי 18:15-19:45מתנ"ס עמק המעיינות
320
קלאסי י-יב- 2 ש"ש
י-יביום שני 18:00-19:30מתנ"ס עמק המעיינות
י-יביום חמישי 19:45-21:15מתנ"ס עמק המעיינות
320
קלאסי מתחילות ד-ז
ד-זיום שלישי 15:30-16:30מתנ"ס עמק המעיינות
180
קלאסי נשים 1 ש"ש
0-0יום שלישי 20:00-21:15מתנ"ס עמק המעיינות
200
ימי מוסיקה במ. עידן
0-0יום שלישי 08:15-15:30מתנ"ס עמק המעיינות
0-0יום חמישי 16:30-19:00מתנ"ס עמק המעיינות
55
ניוזלטר החודש
מתנסנט | חוגים