סמל המרכז הקהילתי

טל: 04-6848220
matnas@maianot.co.il
פקס: 04-6587847

חוגים

החוג
כיתה\גיל
ימים ושעות פעילות
מיקום
מחיר
מוסיקה שכר לימוד - פיתוח קול אלכסנדרה
0-0יום חמישי 17:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
435
מענה אזורי ד-ו
0-0יום שלישי 12:30-15:30מתנ"ס עמק המעיינות
340
קייטנת המשך קיץ גנים
2200
חולצת תנועה כחולה
45
ביכורה - שישי משמעותי - DIY למתחילים - שישי
א-יום שישי 08:00-11:45ביכורה
1065
ביכורה - שישי משמעותי - DIY למתקדמים - שישי
ב-גיום שישי 08:00-11:45ביכורה
1655
ביכורה - שישי משמעותי - חוג אילוף כלבים-שישי
א-גיום שישי 08:00-11:45ביכורה
1270
ביכורה - שישי משמעותי - חוג ספורט - שישי
א-גיום שישי 08:00-11:45ביכורה
1270
ביכורה - שישי משמעותי - שף קונדיטור - שישי
א-גיום שישי 08:00-11:45ביכורה
1655
ביכורה - עוז - פעילות עוז
א-גיום שלישי 12:30-15:45ביכורה
1350
- מייקרספייס 10 מפגשים
0-0יום שישי 09:00-12:00עידן טכנולוגי
400
טיול פתיחת שנה
ד-יביום שלישי 16:00-20:30מתנ"ס עמק המעיינות
30
קרמיקה א-ו
0-0יום ראשון 16:00-17:00מושבה מנחמיה
250
חל"י אילוף כלבים -מרכז עידן - אילוף כלבים גוש צפו
ד-היום שלישי 14:15-15:15מתנ"ס עמק המעיינות
100
מודרני ו-ח מעג"ל
ו-חיום שלישי 15:15-16:15מתנ"ס מעלה גלבוע
180
התעמלות קרקע - תשלום תלבושת ייצוגית
160
התעמלות קרקע - ה.קרקע גן מסילות
4-6יום ראשון 17:30-18:15מסילות
160
ה.קרקע -- גן שלוחות
4-6יום חמישי 17:30-18:15שלוחות
160
חטיבה/תיכון - בנות
0-0יום ראשון 18:15-20:15בית ספר ביכורה
0-0יום שלישי 18:15-20:15בית ספר ביכורה
330
- קורס עמידה בפני קהל
0-0יום ראשון 17:30-20:30מתנ"ס עמק המעיינות
200
חל"י אומנויות לחימה - חל"י אומנויות לחימה
0-0יום שישי 09:00-10:00מתנ"ס מעלה גלבוע
200
התעמלות קרקע - בנים חטיבה-תיכון
0-0יום שני 19:00-20:30בית ספר ביכורה
0-0יום חמישי 18:30-20:00בית ספר ביכורה
300
מסלול משולב 2-אפייה+
0-0יום שלישי 14:15-15:15שלוחת טירת צבי
200
התעמלות קרקע - ה.קרקע בנים יסודי
0-0יום חמישי 17:30-18:30בית ספר ביכורה
165
יריד בנייה 15.3.19
0-0יום שישי 06:00-13:00מתנ"ס עמק המעיינות
200
קורס מנהיגות קהילתית
0-0יום שני 14:00-18:00מתנ"ס עמק המעיינות
1500
- מחנה אימונים - טניס
ד-ויום ראשון 12:00-16:00שלוחת עין הנצ"יב
ד-ויום שני 12:00-16:00שלוחת עין הנצ"יב
ד-ויום שלישי 12:00-16:00שלוחת עין הנצ"יב
450
הרכב ווקאלי
ח-יביום ראשון 18:45-21:00מתנ"ס עמק המעיינות
220
מקהלת לילך הצעירה
ב-דיום חמישי 15:30-16:45מתנ"ס עמק המעיינות
200
מקהלת המכינה
ה-זיום ראשון 16:30-18:30מתנ"ס עמק המעיינות
220
היפהופ ג-ה - 1 ש"ש
ג-היום שלישי 16:30-17:30מתנ"ס עמק המעיינות
180
ד- ו - 2 ש"ש
ד-ויום שני 18:15-19:15מתנ"ס עמק המעיינות
ד-ויום שלישי 15:30-16:30מתנ"ס עמק המעיינות
320
מ. מזרחי ז-יב 1 ש"ש
0-0יום שלישי 18:15-19:15מתנ"ס עמק המעיינות
180
חלקי ז-ט 4 ש"ש
500
מועדון שלישי
160
מועדון שלישי+ שישי
300
יום ארוך מלא בגנים
1000
מועדון ילדים וקיטנות
4100
מועדון ילדים מלא
8400
- הרצאה" בר השכלה"
0-0יום שלישי 20:00-22:00מתנ"ס עמק המעיינות
15
מוסיקה ממשיך ביכורים
0-0יום חמישי 08:00-14:00מתנ"ס עמק המעיינות
445
ילדים אזורי א'-ו' - טיול סתיו 15.11.19
0-0יום שישי 08:00-13:00מתנ"ס עמק המעיינות
25
מוסיקה ממשיך דקלים
0-0יום חמישי 08:00-14:00מתנ"ס עמק המעיינות
445
מוסיקה ממשיך רימון
0-0יום חמישי 08:00-14:00מתנ"ס עמק המעיינות
445
מוסיקה ממשיך שק"ד
0-0יום חמישי 08:00-14:00מתנ"ס עמק המעיינות
445
מוסיקה מתחיל ביכורים
0-0יום חמישי 08:00-14:00מתנ"ס עמק המעיינות
445
מוסיקה מתחיל דקלים
0-0יום חמישי 08:00-14:00מתנ"ס עמק המעיינות
445
מוסיקה מתחיל רימון
0-0יום חמישי 08:00-14:00מתנ"ס עמק המעיינות
445
מוסיקה מתחיל-שק"ד
0-0יום חמישי 08:00-14:00מתנ"ס עמק המעיינות
445
להקפיץ את הקנגורו
0-0יום שלישי 16:30-18:30עידן טכנולוגי
650
חיטוב ועיצוב TRX
0-0יום ראשון 20:00-21:00שלוחת גשר
165
מחול ממשיך - שק"ד
0-0יום חמישי 08:00-14:00מתנ"ס עמק המעיינות
400
חיטוב ועיצוב TRX
0-0יום ראשון 20:00-21:00שלוחת גשר
0-0יום רביעי 20:00-21:00שלוחת גשר
300
מחול ממשיך- דקלים
0-0יום חמישי 08:00-14:00מתנ"ס עמק המעיינות
400
נערות-חיטוב ועיצוב
0-0יום שני 19:00-20:00שלוחת רשפים
165
מחול ממשיך-רימון
0-0יום חמישי 08:00-14:00מתנ"ס עמק המעיינות
400
התעמלות קרקע - ה. קרקע א-ג שדות
א-גיום שלישי 13:15-14:15שלוחת בי"ס שדות
165
מחול מתחיל דקלים
0-0יום חמישי 08:00-14:00מתנ"ס עמק המעיינות
400
התעמלות קרקע - ה. קרקע א-ו רימון
א-ויום ראשון 14:45-15:45שלוחת בי"ס רימון
165
מחול מתחילים-ביכורים
0-0יום חמישי 08:00-14:00מתנ"ס עמק המעיינות
400
יחידים - חבורת זמר - שדות שבעמק
950
ה.קרקע א-ג ביכורים
א-גיום רביעי 14:45-15:45בית ספר ביכורה
165
מחול מתחילים-רימון
0-0יום חמישי 08:00-14:00מתנ"ס עמק המעיינות
400
מנחמיה - ילדים - שישי שלי
0-0יום שישי 08:00-12:00מושבה מנחמיה
1650
בריטון - ארז חודרה
0-0יום שלישי 08:00-15:00שלוחת שדה אליהו
275
התעמלות קרקע - ה.קרקע א-ג דקלים
א-גיום שני 14:45-15:45שלוחת בי"ס דקלים
165
מחול מתחיל-שק"ד
0-0יום חמישי 08:00-14:00מתנ"ס עמק המעיינות
400
בריטון - ארז
0-0יום שלישי 15:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
260
התעמלות קרקע - ה.קרקע בוגר מגיל 20
-יום ראשון 20:15-22:15בית ספר ביכורה
-יום שלישי 20:15-22:15בית ספר ביכורה
400
נש"ר בי"ס ביכורים-ג'
0-0יום שני 08:00-14:00מתנ"ס עמק המעיינות
350
מייקרספייס פתוח 2
0-0יום שישי 09:00-12:00מתנ"ס עמק המעיינות
300
תופים/כלי הקשה מתן
0-0יום שלישי 08:00-15:00שלוחת שדה אליהו
450
התעמלות קרקע - ה.קרקע גן ביכורים
4-6יום ראשון 16:15-17:00בית ספר ביכורה
160
נש"ר בי"ס דקלים ג'
0-0יום שני 08:00-14:00מתנ"ס עמק המעיינות
350
סדנת אורלי פורטל
0-0יום שישי 10:30-13:00מתנ"ס עמק המעיינות
30
מיני קורס לגו רובוטי
0-0יום שני 08:30-10:00מתנ"ס עמק המעיינות
0-0יום שלישי 08:30-10:00מתנ"ס עמק המעיינות
0-0יום רביעי 08:30-10:00מתנ"ס עמק המעיינות
200
הלחנה וקומפוזיציה
0-0יום שני 15:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
0-0יום רביעי 13:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
0-0יום חמישי 15:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
435
התעמלות קרקע - ה.קרקע גן גשר
4-6יום ראשון 16:15-17:00שלוחת גשר
160
נש"ר בי"ס רימון ג'
ג-גיום שני 08:00-14:00מתנ"ס עמק המעיינות
350
- מניעה וניהול פציעות
0-0יום שישי 09:30-12:00מתנ"ס עמק המעיינות
15
מיני קורס פיצוחים
0-0יום שני 10:30-12:00מתנ"ס עמק המעיינות
0-0יום שלישי 10:30-12:00מתנ"ס עמק המעיינות
0-0יום רביעי 10:30-12:00מתנ"ס עמק המעיינות
200
גיטרה בס בהנחה ניר
0-0יום שני 15:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
0-0יום חמישי 15:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
260
התעמלות קרקע - ה.קרקע גן עין הנציב
4-6יום ראשון 16:15-17:00שלוחת עין הנצ"יב
160
גיטרה בס בהנחה אלמר
0-0יום שני 15:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
0-0יום חמישי 15:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
260
התעמלות קרקע - ה.קרקע גן3 גשר
3-4יום ראשון 17:00-17:30שלוחת גשר
150
קפוארה - גשר
5-8יום חמישי 17:30-18:30שלוחת גשר
165
גיטרה בס-אלמר
0-0יום שני 15:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
0-0יום רביעי 13:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
0-0יום חמישי 15:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
435
גיטרה בס-ניר עורי
0-0יום שני 15:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
0-0יום חמישי 15:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
435
נש"ר בי"ס שקד- ג'
0-0יום שני 08:00-14:00מתנ"ס עמק המעיינות
350
גיטרה בס-ש"ר/כ"ש
0-0יום שני 15:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
0-0יום רביעי 13:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
0-0יום חמישי 15:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
260
התעמלות קרקע - ה.קרקע ד-ו ביכורים
ד-ויום רביעי 16:30-17:30בית ספר ביכורה
165
גיטרה קלאסית/חשמלית
0-0יום שני 15:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
0-0יום שלישי 15:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
435
התעמלות קרקע - ה.קרקע ד-ו דקלים
ד-ויום שני 15:45-16:45שלוחת בי"ס דקלים
165
גיטרה קלאסית/חשמלית
0-0יום שני 08:00-14:00שלוחת שדה אליהו
0-0יום שלישי 08:00-14:00שלוחת שדה אליהו
450
התעמלות קרקע - ה.קרקע ד-ו שק"ד
ד-ויום שלישי 14:15-15:15שלוחת בי"ס שדות
165
מודרני א-ג מעג"ל
א-גיום שלישי 14:15-15:15מתנ"ס מעלה גלבוע
180
גיטרה קלאסית/חשמלית
0-0יום שני 15:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
0-0יום חמישי 15:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
435
משחקי מחול -מעג"ל
4-6יום שלישי 16:15-17:00מתנ"ס מעלה גלבוע
160
ויאולה-אולה דסיאטסקי
0-0יום ראשון 15:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
0-0יום שני 15:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
0-0יום רביעי 15:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
435
התעמלות קרקע - ה.קרקע מתקדמות
ד-ויום ראשון 16:30-18:30בית ספר ביכורה
ד-ויום שלישי 16:30-18:30בית ספר ביכורה
ד-ויום רביעי 17:30-19:00בית ספר ביכורה
450
- משחקי מחול 4-5
0-0יום שלישי 17:15-18:00מתנ"ס עמק המעיינות
160
ויאולה-אולה דסיאטסקי
0-0יום ראשון 08:00-15:00שלוחת שדה אליהו
0-0יום שני 08:00-15:00שלוחת שדה אליהו
0-0יום רביעי 08:00-15:00שלוחת שדה אליהו
450
התעמלות קרקע - ה.קרקע-גן טירת צבי
4-6יום שלישי 16:15-17:00שלוחת טירת צבי
160
חליל צד - ג'יני שפר
0-0יום שלישי 15:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
435
התעמלות קרקע - ה.קרקע-גן שדה נחום
4-6יום ראשון 16:15-16:45שלוחת שדה נחום
160
חליל צד-ג'יני -ש"א
0-0יום רביעי 08:00-15:00שלוחת שדה אליהו
450
טניס - טניס א-ד חמדיה
א-דיום ראשון 15:15-16:05חמדיה
א-דיום רביעי 15:15-16:05חמדיה
275
חליל צד-קרן מוגדוס
0-0יום חמישי 15:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
435
טניס - טניס מבוגרים
0-0יום רביעי 20:15-21:15שלוחת עין הנצ"יב
150
טניס - טניס ילדים א-ג
א-גיום ראשון 17:40-18:30שלוחת עין הנצ"יב
א-גיום רביעי 17:40-18:30שלוחת עין הנצ"יב
275
חליל צד-קרן ש"א
0-0יום חמישי 10:00-15:00שלוחת שדה אליהו
450
טניס - טניס נערים ז-י'
ז-ייום ראשון 19:20-20:10שלוחת עין הנצ"יב
ז-ייום רביעי 19:20-20:10שלוחת עין הנצ"יב
275
חצוצרה - ארקדי
0-0יום שני 14:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
435
טניס - טניס תחרותי
0-0יום שלישי 17:30-19:00שלוחת עין הנצ"יב
390
חצוצרה-ארז חודרה
0-0יום שלישי 15:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
435
כדורעף - כדורעף בנות ט'-י"ב
ט-יביום ראשון 17:15-19:30שלוחת בי"ס גאון הירדן
ט-יביום שני 17:15-19:30שלוחת בי"ס גאון הירדן
ט-יביום רביעי 18:15-20:30שלוחת בי"ס גאון הירדן
365
חצוצרה-ארז חודרה ש"א
0-0יום שלישי 08:00-15:00שלוחת שדה אליהו
450
כדורעף - כדורעף בנים ז-ח
ז-חיום ראשון 16:30-18:00שלוחת בי"ס שקד
ז-חיום רביעי 16:30-18:00שלוחת בי"ס שקד
265
טובה - אורי חן ש"א
0-0יום ראשון 10:00-14:00שלוחת שדה אליהו
275
כדורעף - כדורעף ילדים ד-ו
ד-היום רביעי 17:00-18:30שלוחת שלפים
ד-היום חמישי 17:00-18:00שלוחת שלפים
265
טובה - אורי חן
0-0יום ראשון 15:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
260
כדורעף - כדורעף ילדים ד-ו
ה-ויום ראשון 17:30-19:00שלוחת ניר דוד
ה-ויום שני 17:30-19:00שלוחת ניר דוד
265
כדורעף - כדורעף ילדים ד-ו
ד-היום ראשון 15:00-16:30שלוחת בי"ס שקד
ד-היום רביעי 15:00-16:30שלוחת בי"ס שקד
265
טרומבון - ארקדי
0-0יום שני 14:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
435
העולות ברשת-חמדיה
0-0יום ראשון 20:30-21:30חמדיה
155
טרומבון בהנחה מוריס
0-0יום רביעי 08:00-12:00שלוחת שדה אליהו
275
לביאות - מנחמיה
0-0יום שני 20:30-21:30מושבה מנחמיה
155
כדורעף - כדורעף בנות ו'-ח'
ו-חיום שני 15:00-16:30שלוחת שדה אליהו
ו-חיום רביעי 15:00-16:30שלוחת שדה אליהו
252
כינור-אולה דסיאטסקי
0-0יום ראשון 08:00-15:00שלוחת שדה אליהו
0-0יום שני 08:00-15:00שלוחת שדה אליהו
0-0יום רביעי 08:00-15:00שלוחת שדה אליהו
450
מלכות השדה-חמדיה
0-0יום ראשון 20:30-21:30חמדיה
155
כינור-אולה דסיאטסקי
0-0יום ראשון 15:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
0-0יום שני 15:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
0-0יום רביעי 15:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
435
מעג"ל/מירב - מלכישוע
0-0יום חמישי 20:30-21:30מתנ"ס מעלה גלבוע
155
נש"ר - בי"ס שדות ג'
350
כדורעף - כדורעף בנים ט-י"ב
ט-יביום ראשון 18:00-20:00שלוחת בי"ס שקד
ט-יביום שני 18:00-20:00שלוחת בי"ס שקד
ט-יביום שלישי 18:00-20:00שלוחת בי"ס שקד
445
כינור-יהודית חן
0-0יום ראשון 15:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
435
עמק נגיש - עמק נגיש
0-0יום חמישי 18:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
125
כדורעף - כדורעף בנים ט-י"ב
ט-יביום ראשון 18:00-20:00שלוחת בי"ס גאון הירדן
ט-יביום שני 18:00-20:00שלוחת בי"ס גאון הירדן
ט-יביום שלישי 18:00-20:00שלוחת בי"ס גאון הירדן
445
סקסופון-יאיר פרץ
0-0יום חמישי 15:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
435
אירובי ועיצוב - ש"א
0-0יום שלישי 20:35-21:20שלוחת שדה אליהו
155
סקסופון-יאיר פרץ ש"א
0-0יום שני 08:00-15:00שלוחת שדה אליהו
450
פיאלטיס דינמי ת"ת
0-0יום שלישי 18:30-19:15תל תאומים
155
תאטרון פלייבק - תאטרון פלייבק
0-0יום שני 20:00-22:30מתנ"ס עמק המעיינות
250
סקסופון-עמירם גרנות
0-0יום ראשון 13:00-16:00מתנ"ס עמק המעיינות
0-0יום חמישי 13:00-16:00מתנ"ס עמק המעיינות
435
פיאלטיס בוקר-ת"ת
0-0יום ראשון 08:30-09:15תל תאומים
155
סקסופון-עמירם ש"א
0-0יום ראשון 08:00-13:00שלוחת שדה אליהו
0-0יום חמישי 08:00-13:00שלוחת שדה אליהו
450
פיאלטיס שדה אליהו
0-0יום שלישי 19:45-20:30שלוחת שדה אליהו
155
פיתוח קול-יסמין נבות
0-0יום ראשון 08:00-15:00שלוחת שדה אליהו
450
קפוארה בי"ס ביכורה
א-היום ראשון 14:45-15:45בית ספר ביכורה
165
צהרון יום שלישי
0-0יום שלישי 13:00-16:00מושבה מנחמיה
200
קאצ'קס - חמדיה
0-0יום רביעי 20:30-21:30חמדיה
155
פיתוח קול-יסמין נבות
0-0יום ראשון 15:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
435
קפוארה-בי"ס דקלים
א-היום חמישי 14:45-15:45שלוחת בי"ס דקלים
165
פסנתר ג'אז-אלמר פאל
0-0יום שני 13:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
0-0יום רביעי 13:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
0-0יום חמישי 13:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
435
קפוארה-בי"ס רימון
א-היום שני 14:45-15:45שלוחת בי"ס רימון
165
פסנתר קלאסי-אלמר פאל
0-0יום שני 13:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
0-0יום רביעי 13:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
0-0יום חמישי 13:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
435
קפוארה-בי"ס שק"ד
א-היום רביעי 15:00-16:00שלוחת בי"ס שקד
165
פסנתר קלאסי-לורנס
0-0יום רביעי 10:00-15:00שלוחת שדה אליהו
450
צ'לו - אורי חן
0-0יום ראשון 15:00-19:00מתנ"ס עמק המעיינות
435
צ'לו - אורי חן
0-0יום ראשון 08:00-15:00שלוחת שדה אליהו
450
התעמלות קרקע - ה. קרקע גן מעוז חיים
4-6יום שלישי 16:15-17:00מעוז חיים
160
קלרינט-יאיר פרץ
0-0יום חמישי 15:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
435
חל"י- אילוף כלבים-ביכורה - אילוף כלבים ביכורה
ד-היום שישי 09:00-10:00ביכורה
200
קלרינט-יאיר פרץ ש"א
0-0יום שני 08:00-15:00שלוחת שדה אליהו
450
חל"י- אילוף כלבים-כפר רופין - אילוף כלבים כפר רופי
ד-היום רביעי 17:15-18:15שלוחת כפר רופין
200
קלרינט-תום ש"א
0-0יום חמישי 08:00-15:00שלוחת שדה אליהו
450
אילוף כלבים שלוחות
ד-היום רביעי 16:00-17:00שלוחות
200
קלרינט-תום שבט זקס
0-0יום חמישי 15:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
435
מסלול משולב 1
ד-היום שלישי 14:15-15:15שלוחת טירת צבי
200
קרן יער
0-0יום שני 13:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
260
פוטושופ -קבוצה ב
ד-היום שני 18:15-19:15שלוחת בי"ס שקד
200
מ. העשרה ז-ט 2 ש"ש
320
פוטושופ-קבוצה א
ד-היום שני 17:00-18:00שלוחת בי"ס שקד
200
ברייקדנס בנים ג-ו
0-0יום שלישי 17:30-18:30מתנ"ס עמק המעיינות
180
חל"י לגעת בחומר
ד-היום ראשון 16:30-17:30עידן טכנולוגי
200
ג'אז ג-ה - 1 ש"ש
0-0יום שלישי 17:30-18:30מתנ"ס עמק המעיינות
180
טניס - טניס ילדים ד-ו
ד-ויום ראשון 18:30-19:20שלוחת עין הנצ"יב
ד-ויום רביעי 18:30-19:20שלוחת עין הנצ"יב
275
מחול מודרני מעג"ל
ד-היום שלישי 16:50-17:50מתנ"ס מעלה גלבוע
200
ג'אז ו-ז - 1 ש"ש
ו-זיום שלישי 18:30-19:30מתנ"ס עמק המעיינות
180
תופים/כלי הקשה מתן
0-0יום שני 15:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
0-0יום שלישי 15:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
0-0יום חמישי 15:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
435
חל"י - מחול מזרחי
ד-היום שלישי 15:30-16:30מתנ"ס עמק המעיינות
200
ג'אז ח-ט 1 ש"ש
ח-טיום שלישי 16:30-17:30מתנ"ס עמק המעיינות
180
השכרת כלי בתשלום
40
חל"י סיור טבע וסיירות - ביכורה תל תאומים - סיור טבע וסיירות
ד-היום ראשון 16:00-17:00תל תאומים
200
- פתיחה- בי"ס להורים
0-0יום שלישי 20:15-23:00מתנ"ס עמק המעיינות
ד- ו 3 ש"ש
ד-ויום שני 17:00-19:15מתנ"ס עמק המעיינות
ד-ויום חמישי 17:15-18:15מתנ"ס עמק המעיינות
415
השכרת כלי נגינה
חל"י סיור טבע וסיירות - עין הנציב - סיור טבע וסיירות ע.נ
ד-היום ראשון 16:00-17:00שלוחת עין הנצ"יב
200
אופנים חוקרים צעירים
0-0יום ראשון 17:30-18:30שלוחת שלפים
100
היפהופ ו-ז 1ש"ש
ו-זיום שלישי 20:00-21:00מתנ"ס עמק המעיינות
180
חל"י סיור, טבע וסיירות- מירב - סיור טבע וסיירות מיר
ד-היום ראשון 16:15-17:15שלוחת מירב
200
היפהופ ח-ט 1 ש"ש
ח-טיום שלישי 15:00-16:30מתנ"ס עמק המעיינות
180
חל"י פלמנקו
ד-היום שלישי 17:30-18:30מתנ"ס עמק המעיינות
200
כדור מים א-ו ניר דוד
א-היום שלישי 17:00-18:00שלוחת ניר דוד
180
מקורוק נוער 2019
0-0יום רביעי 18:00-21:00מתנ"ס עמק המעיינות
300
היפהופ י-יב 1 ש"ש
ו-זיום שלישי 18:30-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
180
הכנה לבלט גן חובה +א
5-7יום שני 17:30-18:15מתנ"ס עמק המעיינות
160
חלקי ז-ט 3 ש"ש
415
חלקי י-יב 4 ש"ש
500
- מיני תחרותי - טניס
0-0יום שלישי 17:30-19:00שלוחת עין הנצ"יב
165
חלקי י-יב 5 ש"ש
550
טרום מגמה ז-ט 5 ש"ש
550
טרום מגמה ז-ט 6 ש"ש
590
טרום מגמה ז-ט 7 ש"ש
650
מסלול משולב 3
ד-היום שלישי 14:15-15:15שלוחת טירת צבי
200
מ.העשרה ז-ט 3 ש"ש
415
חל"י אומנות- רשפים - חל"י אומנות רשפים
ד-היום חמישי 17:00-18:00שלוחת רשפים
200
מ.העשרה י-יב 2 ש"ש
320
חל"י אומנות- שדה נחום - חל"י אומנות שדה נחום
ד-היום רביעי 17:00-18:00שלוחת שדה נחום
200
מ.העשרה י-יב 3 ש"ש
415
חל"י אופנים ביו רפואה- רוויה - חל"י ביו רפואה-רוויה
ד-היום שלישי 15:30-16:30שלוחת רוויה
200
מ.מזרחי חט"ב +תיכון
ז-יביום שלישי 20:00-21:00מתנ"ס עמק המעיינות
180
חל"י אילוף כלבים- ירדנה ב"י - אילוף כלבים ירדנה בי
ד-היום ראשון 15:00-16:00ירדנה בית יוסף
200
פעילות כיתות ד-ו
0-0יום ראשון 15:00-17:00ירדנה בית יוסף
50
מגמה י-יב 6 ש"ש
590
חל"י אפייה - ביכורה
ד-היום ראשון 16:30-17:30ביכורה
200
חוג רוגבי
0-0יום ראשון 17:00-18:00ירדנה בית יוסף
130
מגמה י-יב 7 ש"ש
650
מגמה י-יב 8 ש"ש
710
חל"י אפייה- מנחמיה
ד-היום שלישי 17:00-18:00מושבה מנחמיה
200
מודרני ב-ג - 1 ש"ש
ב-גיום שני 16:30-17:30מתנ"ס עמק המעיינות
180
חל"י אפייה- מעג"ל
ד-היום שישי 09:00-10:00מתנ"ס מעלה גלבוע
200
מודרני ד-ו - 1 ש"ש
ד-ויום שני 18:15-19:15מתנ"ס עמק המעיינות
180
ביו רפואה עין הנצי"ב
ד-היום שלישי 16:45-17:45שלוחת עין הנצ"יב
200
מחול מודרני - נשים
0-0יום ראשון 20:30-21:45מתנ"ס עמק המעיינות
200
חל"י כדורשת- חמדיה
ד-היום שלישי 15:00-16:00חמדיה
200
מסלול צעיר(ב-ג) 2ש"ש
ב-גיום שני 16:30-17:30מתנ"ס עמק המעיינות
ב-גיום חמישי 16:15-17:15מתנ"ס עמק המעיינות
320
חל"י סיור טבע וסיירות- ניר דוד - סיור טבע וסיירות- ני
ד-היום ראשון 16:00-17:00שלוחת ניר דוד
200
פלמנקו ו-ח 1 ש"ש
ו-חיום שני 18:15-19:15מתנ"ס עמק המעיינות
180
חל"י תאטרון קהילתי מ
ד-היום רביעי 17:00-18:00מעוז חיים
200
פלמנקו י-יב 1 ש"ש
0-0יום שלישי 18:45-19:45מתנ"ס עמק המעיינות
180
חל"י תאטרון קהילתי ש
ד-היום רביעי 18:15-19:15שלוחת שדה אליהו
200
פלמנקו נשים 1 ש"ש
0-0יום שלישי 20:15-21:15מתנ"ס עמק המעיינות
180
פלמנקו נשים 2 ש"ש
0-0יום שלישי 20:15-21:15מתנ"ס עמק המעיינות
0-0יום חמישי 20:15-21:15מתנ"ס עמק המעיינות
250
קלאסי ב-ג -אלי 1 ש"ש
ב-גיום חמישי 16:15-17:15מתנ"ס עמק המעיינות
180
קלאסי ד-ו 2 ש"ש
ד-ויום שני 17:00-18:00מתנ"ס עמק המעיינות
ד-ויום חמישי 17:15-18:15מתנ"ס עמק המעיינות
320
- מייקרספייס 5 מפגשים
0-0יום שישי 09:00-12:00עידן טכנולוגי
200
קלאסי ז-ט 2 ש"ש
ז-טיום שני 19:30-21:00מתנ"ס עמק המעיינות
ז-טיום חמישי 18:15-19:45מתנ"ס עמק המעיינות
320
קלאסי י-יב- 2 ש"ש
י-יביום שני 18:00-19:30מתנ"ס עמק המעיינות
י-יביום חמישי 19:45-21:15מתנ"ס עמק המעיינות
320
קלאסי מתחילות ה-ח
ד-זיום שלישי 15:30-16:30מתנ"ס עמק המעיינות
180
קלאסי נשים 1 ש"ש
0-0יום שלישי 20:00-21:15מתנ"ס עמק המעיינות
200
קלרינט-יהודה קליין
0-0יום שני 15:00-20:00מתנ"ס עמק המעיינות
435
קלרינט-יהודה ש"א
0-0יום שני 10:00-15:00שלוחת שדה אליהו
450
התעמלות קרקע - ה.קרקע גן מסילות
4-6יום ראשון 17:30-18:15מסילות
160
טניס - טניס א-ה רשפים
א-היום ראשון 16:20-17:10שלוחת רשפים
א-היום רביעי 16:20-17:10שלוחת רשפים
275
מוסיקה שכר לימוד - ויברפון-ארז משיח
0-0יום ראשון 16:00-19:00מתנ"ס עמק המעיינות
435
ניוזלטר החודש
מתנסנט | חוגים